یکشنبه 3 شهريور 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


سال 91، سال شکوفایی بخشی از توانمندیهای شرکت تراکتورسازی ارومیه

سال 91، سال شکوفایی بخشی از توانمندیهای شرکت تراکتورسازی ارومیه
بگفته مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه، این شرکت توانست در سال 91 به همت کارکنان سخت کوش خود تولید خود را به دو برابر افزایش داده و توانمندی تولیدی شرکت را به بیش از سه برابر برساند .
براساس اعلام روابط عمومی شرکت تراکتورسازی ارومیه، مهندس نوروزی اظهار داشت: ظرفیت تولید در این شرکت در حال حاضر به بیش از هفت هزار دستگاه در سال رسیده است در صورتی که این رقم تا سال 90 با یک خط تولید دو هزار دستگاه در سال بود .
مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه تولید یک مدل محصول جدید با نام  ITM 950 را از موفقیتهای بسیار مهم مبتکران و تلاشگران این شرکت  در سال گذشته عنوان کرد و افزود: تولید و عرضه انبوه این محصول آغاز شده است .
وی با اشاره به اینکه در تولید در این شرکت از تکنولوژی و فن آوری محصولات گروه 900 از شرکت گلدونی ایتالیا و در گروه 200 از تکنیکهای شرکت مسی فرگوسن انگلیس استفاده می شود افزود: خوشبختانه با کمک کارکنان توانمند، فنی و پرتلاش شرکت توانسته ایم به مرور نسبت به داخلی سازی تمامی اجزای این محصولات اقدام و به خودکفایی برسیم .
شرکت تراکتورسازی ارومیه در حال حاضر از خدمات فنی 140 نفر به صورت مستقیم و بیش از یکهزار نفر به صورت غیر مستقیم از طریق تولید قطعات و خدمات شرکت بهره مند است .
   1392/3/5 14:17