یکشنبه 3 شهريور 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


تحریم اقتصادی کشورمان فرصتی برای بروز خلاقیت ها در شرکت تراکتورسازی ارومیه

تحریم اقتصادی کشورمان فرصتی برای بروز خلاقیت ها در شرکت تراکتورسازی ارومیه
تولید محصول جدید تمام داخلی در شرکت تراکتورسازی ارومیه از اثرات تحریم اقتصادی کشورمان از سوی استکبار جهانی است .
گزارش روابط عمومی شرکت تراکتورسازی ارومیه، به نقل از مدیرعامل این شرکت حاکیست: تحریم، فرصت مغتنمی برای عموم دلسوزان جامعه و فعالان عرصه های صنعت و تولید و از جمله ایثارگران شاغل در تراکتورسازی ارومیه فراهم آورد تا خلاقیتهای خود را بروز داده و توانایی خود را در ارائه محصول جدید تمام داخلی به بازارهای مصرف بنمایش بگذارند .
براساس این گزارش، مهندس نوروزی اظهار داشت: در سایه این خلاقیتها و افزایش تولید صادرات محصولات نیزروندی صعودی داشته و موفق به صدوربیش از 60درصدمحصولات تولیدی خود شده ایم.
وی افزود: در همین ارتباط سال گذشته معادل بیش از 120 میلیارد ریال از محصولات شرکت تراکتورسازی ارومیه به کشورهای عراق، افغانستان و آذربایجان صادر شد که با برنامه ریزی انجام شده این رقم در سالجاری به یقین افزایش خواهد یافت .
مهندس نوروزی افزود: میزان فروش در سال قبل در مقایسه با سال پیش از آن 40درصد افزایش داشت که این میزان در بخش صادرات به بیش از 100درصد می رسید که در مقایسه با صادرات سال 89 از رشد سه و نیم برابری برخوردار بود که موفقیت بسیار بزرگی برای شرکت تراکتورسازی ارومیه و کارکنان پرتلاش و دلسوز آن محسوب می شود .
   1392/3/13 14:27