یکشنبه 3 شهريور 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


تامین بخشی از نیازهای مالی زارعین آذربایجان غربی برای تهیه ادوات کشاورزی از طریق تسهیلات بانکی

تامین بخشی از نیازهای مالی زارعین آذربایجان غربی برای تهیه ادوات کشاورزی از طریق تسهیلات بانکی
به همت شرکت تراکتورسازی ارومیه و براساس تفاهم نامه فیمابین این شرکت با بانک مهر اقتصاد، بخشی از نیازهای مالی کشاورزان منطقه برای تامین کالاها و تجهیزات سرمایه ای مورد نیاز در امور زراعی از قبیل تراکتور و ادوات کشاورزی می شود .

گزارش روابط عمومی شرکت تراکتورسازی ارومیه حاکیست: براساس این توافق نامه بانک مهر اقتصاد متعهد شده است، در راستای توسعه امور کشاورزی و تحقق حماسه اقتصادی، تسهیلات عقود مبادله ای یا همان فروش اقساطی و عقود مشارکتی را تا سقف یکصد میلیون تومان با نرخ پانزده درصد با توجه به شرایط وام به متقاضیان واجد شرایط پرداخت نماید.
براساس این تفاهم نامه، حداقل سود بانکی برای خرید محصولات گروه تراکتورسازی ایران از طریق استفاده از تسهیلات عقود مشارکتی از مبلغ 100میلیون تا 500 میلیون ریال 25درصد و از مبلغ 500 میلیون تا یک میلیارد ریال 27 درصد خواهد بود و متقاضیان باید با توجه به نوع وام انتخابی (عقود مبادله ای و یا مشارکتی) بین 20 تا 30 درصد کل اعتبار تخصیص یافته، سپرده سرمایه گذاری نزد بانک داشته باشند .
برای دریافت تسهیلات ویژه کشاورزان تا سقف 100 میلیون ریال به یک نفر، تا 200 میلیون ریال دو نفر، 300 میلیون ریال به سه نفر ضامن که دو نفر آنان بایستی الزاما کارمند باشند و 30 میلیون ریال به بالا وثیقه ملکی سهل البیع در محدوده شهر جهت ترهین نیاز است .
کشاورزان متقاضی و علاقه مند می توانند برای خرید محصولات گروه تراکتورسازی ایران به محل شرکت واقع در کیلومتر 10 جاده شهید کلانتری روبروی شهرک صنعتی فاز یک مراجعه کنند .
تلفن شماره 418-4343415 – 0441 داخلی 225 و همچنین سایت این شرکت به نشانی  otm.co.ir آماده ارائه اطلاعات بیشتر به علاقه مندان می باشد .
   1392/3/25 13:46