یکشنبه 3 شهريور 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


بازدید فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی و هیئت همراه از شرکت تراکتورسازی ارومیه در سالجاری

بازدید فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی و هیئت همراه از شرکت تراکتورسازی ارومیه در سالجاری
سردار خرم در جریان بازدید از شرکت تراکتورسازی ارومیه گفت: رهنمودهای چند سال اخیر مقام معظم رهبری در خصوص رونق اقتصادی کشور در این واحد تولیدی عملیاتی شده است .
   
 
بگزارش روابط عمومی شرکت تراکتورسازی ارومیه، این بازدید قبل از ظهر پنج شنبه ، سی ام خردادماه  ترتیب یافت و سردار خرم و هیئت همراه، ضمن بازدید از بخشهای مختلف این واحد صنعتی، از همت بالای فعالان این شرکت قدردانی کردند .
فرمانده سپاه شهدای استان در این دیدار با بیان اینکه در این مجموعه اهداف به طور منسجم برنامه ریزی و در سایه همت و تلاش مضاعف کارکنان و بهره مندی از دانش فنی و مهندسی جوانان استان تحقق یافته است، افزود: شواهد موجود نشان می دهد رهنمودها و فرامین اقتصادی مقام معظم رهبری در چند سال اخیر در این واحد تولیدی عملیاتی شده است .
سردار عابدین خرم در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تداوم توسعه و رشد بیش از پیش این واحد تولیدی جهت رونق صادرات غیرنفتی، ارزآوری، ایجاد اشتغال، تقویت حوزه کشاورزی و در نهایت رشد اقتصادی استان پرداخت و گفت: در این رابطه یکی از وظایف ما در قبال زحمات، تلاشها و همت بالای شما، این است که نگاه مسئولین استان را به سمت ارتقای تولید به ویژه این مجموعه سوق دهیم و استراتژی موجود در تراکتورسازی ارومیه را تعریف و به مجموعه تلاشها در جذب سرمایه های داخلی و خارجی و تقویت تولید و اقتصاد استان بیفزاییم.
وی همچنین بر اهمیت تبلیغ و اطلاع رسانی وسیع فعالیتهای شرکت تاکید کرد و گفت: امروزه بحث تبلیغ و اطلاع رسانی به اندازه تولید، جهت بازاریابی، فروش و صادرات به مناطق مختلف جهان از اهمیت ویژه برخودار است و برنامه ریزی در این امر به ویژه از طریق رسانه ملی و روابط عمومی شرکت، ضروری به نظر می رسد .
   
 
در این بازید مدیرعامل بنیاد نگاران بسیج، مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری مهر، مدیرعامل شرکت نگار نصر شعبه آذربایجان غربی، مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه مهندس روشنی عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت، فرمانده سپاه شهدای استان و میهمانان را همراهی می کردند .
   1392/4/4 15:18