یکشنبه 3 شهريور 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


گامی دیگر جهت ایجاد اشتغال مولد برای بسیجیان روستایی آذربایجان غربی

گامی دیگر جهت ایجاد اشتغال مولد برای بسیجیان روستایی آذربایجان غربی
تفاهم نامه سه جانبه ای بین شرکت تراکتورسازی ارومیه ، موسسه مالی و اعتباری مهر و شرکت نگار نصر شعبه آذربایجان غربی برای فراهم ساختن زمینه اشتغال بسیجیان روستایی استان امضاء شد .
 
بگزارش روابط عمومی شرکت تراکتورسازی ارومیه، در جلسه ای که به همین منظور روز  پنج شنبه  سی ام خردادماه ، با حضور مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری مهر، مدیرعامل شرکت نگار نصر شعبه آذربایجان غربی، مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه در محل این واحد تولیدی ترتیب یافت، تفاهم نامه ای بین این سه نهاد امضاء شد که براساس آن، شرکت نگار نصر شعبه آذربایجان غربی وابسته به بنیاد تعاون بسیج، 150 نفر بسیجی روستایی را برای بهره مندی از تسهیلات خرید تراکتور، با هدف ایجاد اشتغال برای آنان به موسسه مالی و اعتباری مهر استان معرفی می کند .
 
طبق این تفاهم نامه، برای هر یک از بسیجیان 15 میلیون تومان تسهیلات با نرخ سود 15درصد به عنوان کمک مالی جهت خرید تراکتور زراعی مدل 240 و تراکتور باغی مدل 950 از شرکت تراکتورسازی ارومیه و یا یکی از محصولات گروه تراکتورسازی ایران اختصاص می باید .
گفتنی است: بسیجیان روستایی برای خرید این نوع تراکتورها، بخشی از هزینه تهیه این ابزار مهم کشاورزی را خودشان متحمل می شوند و بخشی دیگر در قالب تسهیلات بانکی فوق به آنان تعلق می گیرد .
   1392/4/4 15:56