یکشنبه 3 شهريور 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


بررسی روند توسعه در شرکت تراکتورسازی ارومیه با حضور استاندار آذربایجان غربی

بررسی روند توسعه در شرکت تراکتورسازی ارومیه با حضور استاندار آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی در نشست بررسی فعالیتهای شرکت تراکتورسازی ارومیه، بر ضرورت تشکیل همایش متولیان صنعت استان و قطعه سازان تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت تراکتورسازی ارومیه، در این نشست که روز هشتم تیرماه در سالن کنفرانس تراکتورسازی ترتیب یافت، ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان تراکتورسازی ارومیه به خاطر همت والا در رونق بخشی به چرخه تولید این صنعت در استان، گفت: روند فعالیت این واحد به همت مدیریت فعال و تلاش جانانه و صادقانه کارکنان و بهره مندی از دانش فنی و مهندسی روز، در مسیر توسعه روز افزون قراردارد.
وی در ادامه به بررسی مسائل و مشکلات این واحد موفق، از جمله حمایتهای مالی بانک های استان در اعطای تسهیلات پرداخت و خواستار پیگیری و اختصاص تسهیلات مورد نیاز این واحد تولیدی در کوتاهترین زمان شد .
استاندار آذربایجان غربی همچنین با بیان اینکه حدود 70درصد گردش مالی در این گروه از صنایع در حوزه قطعه سازی صورت می گیرد، بر ضرورت هم اندیشی سازمان صنعت، معدن و تجارت با گروه قطعه سازان استان تاکید کرد و گفت: در صورت تشکیل این نشست و تدوین برنامه ای منسجم از یک سو صنایع پایین دستی این صنعت از جمله قطعه سازان به فعالیتهای خود توسعه می دهند و از سوی دیگر پاره ای از قطعات مورد نیاز شرکت تراکتورسازی ارومیه به راحتی از واحدهای تولیدی استان تامین می شوند .

جلال زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در حال حاضر این شرکت تنها با 25درصد ظرفیت فعالیت توانسته است رکوردهای خوبی در حوزه تولید، فروش و صادرات کسب کند افزود: چنانچه حمایتهای بیشتری از تراکتورسازی صورت بگیرد و این واحد با تمام ظرفیت به فعالیت خود ادامه دهد، مطمئنا شاهد رشد بسیار چشمگیری در زمینه های تولید، اقتصاد و اشتغال استان خواهیم بود.
تصویب اعتبار مشخص از سوی کارگروه توسعه کشاورزی استان برای حمایت از این واحد تولیدی و ایجاد بستر مناسب برای خرید تراکتور و دیگر محصولات این شرکت از سوی کشاورزان از دیگر مباحث این جلسه بود .
   1392/4/9 09:08