پنجشنبه 31 مرداد 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


افزایش 29 درصدی تولید تراکتور در شش ماهه اول سال جاری

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه گفت: تولید تراکتور در این شرکت در شش ماهه  اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، 29 درصد افزایش یافته است.
"غلامعلی نوروزی"  با اعلام این مطلب افزود: طی این مدت 750 دستگاه تراکتور در شرکت تراکتورسازی ارومیه تولید و به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه شده است.
وی ادامه داد: در ششم ماهه اول سال 91 نیز نسبت نسبت به مدت مشابه سال 90، شرکت رشد 17 درصدی در تولید برخوردار بود و این آمارها حاکی از آن است که علیرغم مشکلات اقتصادی به ویژه در دو سال اخیر، تراکتورسازی ارومیه همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کرده و با ضرب آهنگ بیشتری رو به پیشرفت حرکت می کند که در چنین شرایط اقتصادی بسیار شگرف است.

وی همچنین میزان فروش محصولات شرکت تراکتور سازی ارومیه را در شش ماهه اول سال جاری را 50 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با عنایت به پایان فصل برداشت در پاییز و حصول نقدینگی و به تبع آن افزایش توان خرید کشاورزان و همچنین نزدیک بودن زمان آماده سازی زمین جهت عملیات کاشت در فصل کشت آتی پیش بینی می شود این رقم در شش ماهه دوم سال جهش چند برابری داشته باشد.
مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه  ابراز کرد: 10 درصد محصولات تولیدی در طی این مدت سهم فروش داخل استان بوده که با توجه به بافت جمعیت و شرایط اقلیمی رقم قابل توجهی است.
نوروزی خاطرنشان کرد: محصولات شرکت تراکتورسازی ارومیه از لحاظ توان مانور و عملکردی می تواند با محصولات مشابه خارجی رقابت کند و از لحاظ قیمت نیز با توجه به اوضاع اقتصادی حاکم و نرخ ارز، بسیار مقرون به صرفه تر از نمونه های خارجی است.
لينك اين خبر در خبرگزاريها:

خبرگزاري مهرنيوز   خبرگزاري ايسنا    خبرگزاري تسنيم نيوز   خبرگزاري جمهوري اسلامي


   1392/8/11 00:04