پنجشنبه 31 مرداد 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


نمود واقعي تبديل تحريم به فرصت در شركت تراكتورسازي اروميه

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه گفت: به دنبال تحریم های اقتصادي سالهای اخیر و عدم امکان تولید تراکتورهای گروه باغی، تراکتور 950 با موتور صد درصد بومی و با اتکا به دانش و توان بالای مهندسی کشور به تولید انبوه رسید.
"غلامعلی نورزی" اضافه کرد: تراکتور تولید شده با موتور بومی در مقایسه با تراکتورهای تولید شده با موتور وارداتی از کاهش قیمت 45 تا 50 درصدی برخوردار هستند.
وی گفت: ویژگی اصلی این محصول با موتور ایرانی نسبت به موتورهای خارجی که قبلا مورد استفاده قرار می گرفت، توان بالاتر موتور و قدرت بیشتر عملکرد تراکتور است بطوری که توان عملکرد بیش از 30 درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: محصول جدید از نظر قدرت کشندگی نیز عملکرد بهتری نسبت به مشابه خارجی خود دارد و فعالیت های سنگین را راحت تراز  مدل های قبلی خود انجام می دهد.
مدیرعامل شرکت تراکتورسازی  ارومیه با بیان اینکه این شرکت از ظرفیت تولید 2000 دستگاه تراکتور 950 به صورت سالانه برخوردار است، گفت: این محصول در پايان سال گذشته نمونه سازي شد و از ابتداي مهرماه سالجاري رسماً به توليد انبوه رسيده است.
گفتني است كه اين محصول كه فعلاً همانند سري هاي پيشين با كاپوتاژ فلزي عرضه مي گردد، در 3 ماهه پاياني سال بصورت فيس ليفت در دو طرح كاپوتاژي فلزي و كاپوتاژ جديد غيرفلزي با مقاومت بالا عرضه خواهد شد.
 نوروزی یادآور شد: شرکت تراکتورسازی ارومیه سابقه  20 ساله در تولید تراکتورهای باغی دارد و با توجه به کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر كشور، محصولات این شرکت همواره از سوی کشاورزان مورد استقبال قرار گرفته است چنانكه محصول 950 قبل از توليد انبوه با استقبال خريداران مواجه شده و پيش فروش آن از ابتداي سالجاري آغاز شده است.
لينك اين خبر در خبرگزاريها:

خبرگزاري تسنيم   خبرگزاري مهر   خبرگزاري ايسنا   خبرگزاري پانا   خبرگزاري ايرنا


 

   1392/9/8 14:09