پنجشنبه 31 مرداد 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


بازديد مديركل جهاد كشاورزي استان از شركت تراكتورسازي اروميه

مديركل جهاد كشاورزي استان آذربايجان غربي در جريان بازديد از شرکت تراکتورسازی ارومیه اظهارکرد: با عنایت و اهتمام وزیر محترم جهاد کشاورزی ، در سال جاری خط اعتباری ویژه ای جهت افزایش ضریب مکانیزاسیون و نوسازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی استان در نظر گرفته شده است .

مختاری افزود: این اعتبار برای خرید بیش از 600 دستگاه تراکتور ، 24 دستگاه کمباین و 1000 دستگاه ادوات دنباله بند کشاورزی هزینه خواهد شد و در قالب تسهیلات بانکی با کارمزد 15 درصد از طریق بانک کشاورزی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. وی با تاکید بر اینکه ضریب مکانیزاسیون کشاورزی در آذربایجان غربی در سال گذشته با توجه به تمهیدات انجام شده 1 و 12 صدم بود که این رقم نسبت به پیش بینی برنامه پنجم توسعه که ضریب ا و 8 صدم بود جلوتر می باشد، اظهار امیدواری کرد با خرید ماشین آلات جدید این ضریب تا پایان امسال به 1 و 2 دهم برسد.

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ارومیه نیز در این بازدید گفت: اولین تراکتور سبک ایرانی با موتور صد در صد بومی ، با اتکا به دانش و توان بالای مهندسی کارشناسان استانی و کشوری سال گذشته در کارخانه تراکتورسازی ارومیه نمونه سازی شده بود که مراحل آزمون کیفیت با موفقیت انجام شده و تولید انبوه آن شده است.
نوروزی با اشاره به اینکه تاکنون تعداد نه هزار دستگاه انواع تراکتور های سبک و متوسط، ادوات و دنباله بندهای کشاورزی در این شرکت تولید شده است، افزود: این شرکت در نتیجه افزایش تقاضا قادر است ماهیانه تا تعداد 300 دستگاه انواع تراکتور تولید و به بازار مصرف عرضه کند.
در اين ديدار طرفين درخصوص نحوه همكاري متقابل جهت تسهيل روند مصرف اعتبار تخصيص يافته در سطح استان رايزني نمودند.
   1392/8/29 15:12