پنجشنبه 31 مرداد 1398  |  
صفحه اصلی
محصـولات
سوالات متداول
اخبـار و رویـدادها
تماس با ما
دربـاره ما
نمایندگی‌ها
ویدئــو ها
پیوندها
فرم ها
پانل همکاران
تصویر روز


توزیع بیش از 10 هزار تراکتور بین کشاورزان

طي 8 ماهه گذشته 10 هزار و 512دستگاه تراکتور توليدي در گروه صنعتي تراکتورسازي ايران در بين کشاورزان کشور توزيع شده است.

معاون بازرگاني گروه صنعتي تراکتورسازي ايران با اعلام اين خبر گفت: طي 8 ماهه گذشته 10 هزار و 512 دستگاه تراکتور توليدي در گروه صنعتي تراکتورسازي ايران در بين کشاورزان کشور توزيع شده است.
سليم عباسي افزود: کل توليد در مدت ياد شده در تراکتورسازي و شرکتهاي زير مجموعه آن 14 هزار و 876 دستگاه مي باشد.
وي بر آماده فروش بودن 2 هزار 500 دستگاه از توليدات مجموعه تراکتورسازي تاکيد کرد و گفت: نزديک به 4 هزار دستگاه از انواع توليدات گروه صنعتي تراکتورسازي ايران نيز به خارج از کشور و بازارهاي جهاني عرضه شده است.
عباسي با اشاره به احساس مسئوليتي که در قبال کشور، صنعت و کشاورزي در مجموعه تراکتورسازي ايران و کارکنان آن وجود دارد گفت: باوجود شرايط تحريم و مشکلات ارزي اين مجموعه اولويت کاري خود را بر محور مشتري مداري و تامين نياز آنان قرار داده تا سود و منفعت خود.
اين فعال عرصه صنعت افزايش 15 درصدي توليد در گروه تراکتورسازان را دليلي بر ادعاي خود دانست و گفت: علي رغم شرايط ياد شده توليدات تراکتورسازي ايران 15 درصد افزايش داشته و برنامه توليد 30هزار دستگاه نيز تا پايان سال پيش بيني شده است.
وي توليد 20 نوع تراکتور از توانهاي 47 تا 110 اسب بخار، نمايندگي و خدمات پس از فروش در بيش از 250 نقطه کشور به عنوان حلقه اتصال بين کشاورزان و مجموعه تراکتورسازي، حمل در کمتر از 24 ساعته محصولات توليدي به اکثر نقاط کشور و ... را همگي در راستاي تامين نياز بخش کشاورزي و کشاورزان کشور اعلام کرد.
   1395/9/11 11:41